І (районний) етап XVІІ Спортивних ігор серед школярів загальноосвітніх шкіл із настільного тенісу на Доманівщині

Дата: 10.11.2017 13:45

10 листопада 2017 року районним методичним кабінетом Доманівського освітнього центру, відділами освіти, молоді та спорту виконавчого органу Доманівської селищної  ради та Мостівської сільської ради на базі  Доманівського НВК проведено  спільно І (районний) етап XVІІ Спортивних ігор серед школярів загальноосвітніх шкіл із  настільного тенісу, у яких взяли участь 8 команд, а саме:  Доманівського НВК, Доманівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Богданівської, Кузнецівської, Маринівської, Прибузької, Сухобалківської ЗОШ І-ІІІ ст., Мостівського НВК. За результатами змагань І місце посіла  команда Кузнецівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Онищак В.М., вчитель Швець А.В.), ІІ місце – команда Прибузької ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Костомаха В.М., вчитель Шукост І.П.), ІІІ місце - команда Маринівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Русило С.М., вчитель Дереш М.В.).  У заході взяли участь 35 чоловік.