Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Про участь Доманівської селищної ради у проекті «Застосування евалюації в процесі ефективного управління об’єднаною громадою»

20 листопада 2017 року представники Доманівської селищної ради взяли участь в заключній конференції, яка проходила в м. Києві та являла собою підбиття підсумків впровадження проекту під назвою «Застосування евалюації у процесі ефективного управління об’єднаною громадою». Проект співфінансований з програми «Підтримка демократії», яка фінансується в межах польської програми співробітництва з метою розвитку Міністерства закордонних справ РП у 2017 року і Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».

В ході конференції було презентовано координатором проекту Демократичне товариство «Схід» Аґнєшкою Новінські проект «Застосування евалюації у процесі ефективного управління об’єднаною громадою», директором Інституту соціології Варшавського університету Йоанною Конєчна-Саламатін розкрита тема «Евалюація як інструмент підвищення ефективності функціонування публічного сектора», мер міста Зєльонка (Мазовецьке воєводство) Ґжеґож Дудзік розповів про Польський досвід Громадської комунікації як необхідного чинника ефективного самоврядування, Беата Чєнжка, евалюаторка, Польське Евалюаційне Товариство - Використання евалюації в управлінні шкільництвом та освітою на місцевому рівні.

Крім цього, учасниками проекту Світланою Матвєєвою було презентовано студійний візит до Польщі представників громад, Анною Єфименко - вплив евалюації на задачу громади, евалюаторкою Альоною Новиковою - результати евалюаційної роботи учасників проекту. Про якісні зміни в роботі українського самоврядування доповіла евалюаторка Ірина Негрєєва.« повернутися до списку новин