Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Револьверний фонд у Доманівській ОТГ

Револьверний фонд у Доманівській ОТГ!
З метою підвищення зацікавленості мешканців до впровадження заходів з енергозбереження, 24 квітня на сесії Доманівської с
елищної ради була затверджена Програма впровадження заходів з енергозбереження і термомодернізації у багатоквартирних та приватних житлових будинках. Проект Програми був розроблений завдяки плідній співпраці селищної влади Доманівської ОТГ та Ресурсного центру підтримки ОСББ Агентство економічного розвитку.
В рамках Програми передбачено надання поворотної фінансової допомоги ОСББ та власникам індивідуальних житлових будинків, проведення семінарів, консультацій, навчань з питань порядку залучення кредитних коштів на впровадження енергозберігаючих заходів.
16 травня за участі заступника Доманівського селищного голови
Ирина Святченко, менеджера Доманівського Ресурсного центру підтримки ОСББ Светлана Матвеева та керівника напрямку "Реформа ОСББ" Александр Ревебцов, відбулись презентації прийнятої Програми у двох ОСББ смт. Доманівка. Під час зустрічі виступаючі детально розповіли про механізм роботи Програми, успішний досвід її реалізації в інших громадах, про роботу Ресурсного центру підтримки ОСББ та його послуги, юрисконсульт Олена Заворотченко відповіла на запитання мешканців про поточну роботу ОСББ.
Наступним кроком стане оголошення конкурсу на отримання поворотної фінансової допомоги серед ОСББ та власників індивідуальних житлових будинків, тож слідкуйте за новинами!« повернутися до списку новин