Дата: 15.12.2017 13:00

14 грудня 2017 року оркестр духових інструментів , Доманівської дитячої музичної школи,  керівник Мостовенко Леонід Вікторович, був запрошений на Звітний Гала – концерт початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) Миколаївської області «Краща школа - 2017 року», як кращий колектив області. Цей захід дуже важливий для нашої школи та для її вихованців.

Але нелегкою справою було відвідати такий почесний захід. Але світ не без добрих людей.

Низький уклін Вам, шановні добродії, від педагогічного і батьківського колективу Доманівської дитячої музичної школи.

"Праця не тільки там, де людина сіє хліб

або садить дерево.

Найбільш тонка, найбільш складна праця,

коли людина приходить до людини,

бачить у її очах, читає "поміж рядків"

її поклик про допомогу.

Ця праця є вищою мірою людського духу".

Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присвятити нашим спонсорам, людям, які відставивши безліч турбот та проблем, прийшли на допомогу Доманівській дитячій музичній школі і своєю працею, доброчинністю допомогли юним талантам стати учасниками найвищого зібрання, Звітного Гала – концерту «Краща школа 2017 року» Миколаївської області.

З легкої подачі заступника селищного голови Доманівської селищної ради з питань освіти, медицини, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення та впровадження інвестиційних програм Святченко Ірини Костянтинівни, голови СФГ «Колос» Рип'янчина В    Ярославовича, Рябушенка Миколи Івановича, Курінського Олександра Васильовича, директора Кузнецівської ЗОШ I-III ступенів Онищака Віктора Миколайовича, водія  Самара Анатолія Михайловича, Калініченка Петра Вікторовича, Матвеєву  Світлану,  Гилко Олену, Петренко Ігор, Тумко Анатолія, Михалко Миколая, Наврузалієва Романа

Директор Доманівської дитячої музичної школи – Рибалко Наталія Григорівна