Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Чергова сходинка досягнень Доманівської дитячої музичної школи

Щоб діти наші, цвіли мов квіти,

Від звуків музики, незвіданих доріг.

Щоб серце билось часто і раділо

Від назви гордої Учитель, Педагог!

 

      Доманівська дитяча музична школа – це велика країна, де не тільки здобувають знання, але і вчаться перемагати, творити, розкривати свої таланти  і здібності.

       Гордістю нашої школи є педагоги, які вибрали саме цю нелегку, але відповідальну стежину в своєму житті – виховання у підростаючого покоління прагнення до прекрасного, прагнення до мистецтва, до культури. Бо без культури - не має Країни.

Сьогодні хочу сказати про педагога духового відділу Доманівської дитячої  музичної школи,  Мостовенка  Леоніда Вікторовича. Відданість своїй справі цієї людини заслуговує поваги. Ми  гордимося досягненнями нашої школи, досягненнями  Леоніда Вікторовича , викладача який нагороджений Почесною грамотою Міністерства культури України, за вагомий особистий внесок у розвиток української культури, багаторічну сумлінну працю, високий   професіоналізм з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

За роки роботи викладачем музичної школи, Леонідом Вікторовичем випущено десятки випускників, які на сьогодні працюють викладачами шкіл, музичних училищ, є виконавцями філармоній та різних направлень оркестрів. Його колективи та учні школи  лауреати обласних конкурсів. Учасники районних та обласних заходів. 14 грудня 2017 року оркестр духових інструментів , Доманівської дитячої музичної школи, був запрошений на Звітний Гала – концерт початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів(шкіл естетичного виховання) Миколаївської області «Краща школа - 2017 року», як кращий колектив області. Ми щиро дякуємо людям, які допомогли нам відвідати такий важливий для школи захід. Низький уклін Вам.

         Про досягнення викладачів нашої школи,  можу говорити годинами і світитимуться від захоплення очі. Бо наша робота – це наше життя, це сьогодення та майбутнє наших дітей

Директор Доманівської дитячої музичної школи, Наталія Григорівна Рибалко

 « повернутися до списку новин