Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Нарада керівників закладів освіти Доманівської селищної ради

12 січня 2018 року у приміщенні Доманівської селищної ради за участю заступника голови І.К.Святченко, працівників відділу освіти, молоді та спорту виконавчого органу відбулася нарада керівників закладів освіти Доманівської селищної ради з таким порядком денним:

  1. Про підсумки ІІ етапуВсеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів.
  2. Про стан забезпечення та збереження підручників у закладах загальної середньої освіти.

З аналізом стану розвитку Доманівської селищної ради за підсумками 2017 року виступила заступник Доманівського селищного голови І.К.Святченко. Ірина Костянтинівна надала інформацію щодо утримання закладів освіти Доманівської селищної ради у 2018 році.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого органу Доманівської селищної ради О.М.Тихолаз проаналізувала проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів, надала методичні рекомендації щодо подальшої роботи керівників закладів та педагогів з обдарованою молоддю регіону.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту І.М.Цехоцька довела до відома присутніх результати вивчення стану забезпечення та збереження підручників у закладах загальної середньої освіти, проаналізувала систему роботи шкільних бібліотекарів щодо популяризації літератури місцевих авторів, збереження  бібліотечних фондів та замовлення нових надходжень.

Учасники засідання взяли участь в обговоренні питань порядку денного та внесли пропозиції щодо плану роботи галузі освіти Доманівської селищної ради у 2018 році.« повернутися до списку новин