Районний семінар учителів фізичної культури

Дата: 13.02.2018 12:15

09 лютого 2018 року районним методичним кабінетом Доманівського освітнього центру проведено районний семінар для вчителів фізичного виховання Доманівського району, Доманівської селищної ради та Мостівської та Прибузької  сільських рад з проблеми «Роль вчителя фізичної культури щодо формування здорового способу життя школярів». Програма заходу передбачала розгляд  таких питань:

• про підсумки І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2018» у номінації фізична культура;
  • організація та проведення спортивно-масових заходів для школярів у другому півріччі 207-2018 навчального року;
  • особливості здійснення щорічного оцінювання фізичної підготовки учнів загальноосвітніх шкіл у 2018 році.

У заході взяли участь 16 чоловік.