Візит експертної групи DOBRE до сіл Петропавлівка, Олександродар та Сила

Дата: 17.07.2017 17:50

Петропавлівський дитячий садок, бібліотека, розмова про нові можливості місцевої школи, знайомство з чарівними роботами народних майстринь..Турботи старости сіл Петропавлівка, Олександродар та Сила Сергія Бєлова про воду, ставок, дороги, трапезну в Храмі...це далеко не повний перелік ... Скільки всього треба зробити! Як налагодити ефективну комунікацію та діалог, співпрацю в громаді, як забезпечити реальну участь жителів у прийнятті рішень та суспільному діалозі в інтересах розвитку місцевого самоврядування ? Про це і не тільки будемо говорити на засіданні активу громади з розробки SWOT- аналізу перспектив розвитку Доманівської селищної ради.

Фото без описуФото без опису

Експертну групу програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»(DOBRE) Пшемислава Фенриха, Магдалену Братко, Оксану Колісник та заступника селищного голови Ірину Святченко гостинно зустріли, привітали хлібом - сіллю та щирим українським співом. Зустріч з старостою, представниками художньої самодіяльності та активом сіл Олександродар та Сила прошла в теплій родинній атмосфері!

Фото без описуФото без опису