Діагностичний візит експертної групи DOBRE смт.Доманівка

Дата: 17.07.2017 17:25

Фото без опису Сьогодні в Доманівській селищній раді, в рамках реалізації програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), відбувся діагностичний візит експертної групи DOBRE (Пшемислав Фенрих, Магдалена Братко та Оксана Колісник). Тематичні зустрічі з працівниками виконкому, які відповідають за надання житлово-комунальних послуг, економічний розвиток громади; представниками бізнес-підприємницького середовища та працівниками медичних установ Доманівки ... Як зробити так, щоби послуга дійшла до кожного мешканця? І чекати немає часу! Треба вже зараз про це подбати.... І це ще не все... День пролетів на одному подиху..... цікавий, надто насичений, надзвичайно корисний.