Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Нещодавно у Доманівці своє славне 95-річчя відсвяткувала Коновалова Валентина Іванівна

Нещодавно у Доманівці  своє славне 95-річчя відсвяткувала чуйна мати, ласкава бабуся, добра пра- й прапрабабуся Коновалова Валентина Іванівна. Велике сімейство бабусі налічує 2 дітей, 4 онуків, 4 правнуків та 3 праправнуків!

Привітати ювілярку із поважною датою в її житті завітали заступник голови Доманівської селищної ради Святченко І.К. та начальник загального відділу Міхенько І.В. Гості відзначили поважність прожитих років ювілярки, добросовісну працю в державному банку, де вона сумлінно відпрацювала 50 років. А чудові риси характеру щиросердної людини та ветерана праці завжди були, є, і будуть прикладом для всіх поколінь. Побажали ювілярці міцного здоров’я, віри у майбутнє, злагоди, достатку та, звичайно, ще довгих років щасливого, радісного життя у колі найрідніших людей.

Валентина Іванівна, незважаючи на поважний вік та вже слабенький зір пам’ятає всіх родичів та сусідів. У святковий день, крім радісних привітань було місце й для спогадів з глибин пам’яті стежинок життя жінки.« повернутися до списку новин