Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

У ДОМАНІВЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ТА УСІХ ХТО ЗАГИНУВ ЗАХИЩАЮЧИ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ

20 лютого у селищі Доманівка біля Стіни Пам'яті проведено мітинг – реквієм з вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні та всіх Героїв які загинули захищаючи суверенітет України.

У заході взяли участь керівництво району, депутати, представники трудових колективів, учасники АТО, учнівська молодь та жителі району.

«Бажання простих українців жити краще назавжди змінив хід сучасної історії України під час подій Революції Гідності та захисту суверенітету України. Завдяки їх самовідданості, патріотизму та вірі в ідеали свободи та демократії наша країна отримала унікальний шанс повністю змінитися, впевнено ступити на європейський шлях розвитку. Він не буде простим, але приклад Героїв Небесної Сотні та приклад наших Героїв – земляків ніколи не дасть нам здатися, скласти руки й відмовитися від поставлених цілей», сказав голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук у своєму виступі.

Також зі словами шани про пам'ять Героїв Небесної Сотні до учасників заходу звернулися: голова районної ради Тарас Кушнір, військовий комісар Доманівського райвійськкомату Євгеній Левченко, голова районної спілки воїнів-інтернаціоналістів та запасу – місцевого відділення Української спілки ветеранів Афганістану Сергій Мірошніков.

Учні доманівських шкіл озвучили миттєвості з життя загиблих Героїв – земляків.

Пам'ять про Героїв Небесної Сотні та всіх хто віддав своє життя за суверенітет України учасники заходу вшанували хвилиною мовчання та покладанням запалених свічок і квітів до Стіни Пам'яті.

Інформація з офіційного веб-сайту Доманівської райдержадміністрації http://domanivka.mk.gov.ua/?c=news&id=2092« повернутися до списку новин