Боротьба з карантинними бур’янами

Дата: 02.08.2017 15:23

З метою забезпечення благоустрою в селищі Доманівка та селах громади, формування сприятливого для життєдіяльності середовища, покращення його санітарного стану, захисту довкілля, підвищення відповідальності, Доманівська селищна рада інформує громадськість про необхідність локалізації та ліквідації амброзії полинолистої у період з серпня по вересень 2017 року.

Боротьба з цією карантинною рослиною потребує спільних зусиль органів місцевого самоврядування, державної виконавчої влади, самоорганізації населення, суб’єктів господарювання, громадськості, землевласників та землекористувачів. Правилами благоустрою населених пунктів Доманівської селищної ради, затверджених рішенням селищної ради від 03.07.2012 № 5, визначені обов’язки суб’єктів господарювання та громадян на земельних ділянках, наданих їм на праві власності чи користування, щодо виконання регулярного косіння трав, знищення карантинних рослин, не допускати їх цвітіння, прибирання та утримання в належному стані території, надані їм в встановленому законом порядку, у тому числі утримувати в належному стані території від межі відведеної земельної ділянки до проїжджої частини вулиці.

Доманівська селищна рада звертається до мешканців громади та суб’єктів господарювання не зволікати, якщо бачите небезпечну рослину, вживати заходів щодо боротьби з амброзією, не допускати її розповсюдження на території громади та здійснити прибирання місць поховань на кладовищах.

Тільки разом ми зможемо покращити санітарний стан нашого селища та ліквідувати амброзію.