"Ниви і діброви, і садів окрас. Рідна, Доманівко, ти ж одна у нас"

14 вересня в Доманівській бібліотеці для дітей - філії, Доманівської публічної бібліотеки, відбувся конкурс дитячого малюнку під назвою:» Ниви і діброви, і садів окрас. Рідна, Доманівко, ти ж одна у нас» приурочений 215 річниці заснування селища Доманівка. Участь у конкурсі брали учні місцевих шкіл. Перед юними художниками постало завдання за допомогою аркушу паперу, фарб та олівців розповісти про своє рідне селище.

Діти відобразили в своїх роботах найулюбленіші куточки Доманівки, відомі історичні та архітектурні пам’ятки.

Роботи різного рівня майстерності, але головним мотивом малюнків стало бажання відтворити сучасне селище, а також мрії на майбутнє: гарна природа, щасливі люди, добробут і мир.

Найкращі роботи були оцінені місцевим журі, автори найкращих малюнків були нагороджені подарунками, а саме:

ІІІ місце – Бацанюк Олеся, Палісіка Єлізавета

ІІ місце – Маріян Сніжана, Тарасова Дарина

І місце  - Косерба Надія, Кипибіда Валерія

Гран – Прі  - Гуда Валерія

Всі учасники конкурсу отримали заохочувальні подарунки. Дякуємо усім, хто взяв участь у конкурсі,  допоміг організувати конкурс  та завітав на виставку дитячих малюнків.

Бібліотекар І категорії середнього відділу обслуговування Телебей В.В.