Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Доманівського селищного голову нагороджено відзнакою Президента України

Вітання нагородженим!

Доманівського селищного голову  нагороджено

 відзнакою Президента  України.

6 грудня з нагоди свята Дня Збройних Сил України у районному будинку культури відбулося урочисте зібрання громадськості за участю представників трудових колективів, військовослужбовців, демобілізованих воїнів, молоді.

З нагоди Міжнародного дня волонтера голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук вручив відзнаки Президента України «За гуманітарну участь у Антитерористичній операції» Доманівському селищному голові Догі Олександру, депутату Доманівської селищної ради Білоусу Валерію та волонтеру Рубан Ользі.

Волонтер — покликання, спосіб життя. Сьогодні волонтери сприяють перемозі України та збереженню її державності, не чекаючи за це винагороди. Волонтерська діяльність, як прояв милосердя і доброчинності, буде існувати доти, доки існує потреба людей у тій чи іншій допомозі та обмежена державна участь у задоволенні потреб своїх громадян, їхній соціальній підтримці.

Велика щира подяка за активну життєву позицію та щедре серце нашим нагородженим! Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та  незалежною!

 Бажаємо вам і членам ваших родин міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови Українського війська! Слава Україні! Слава її героям! « повернутися до списку новин