40 -й ювілей Новоолександрівського НВК

Дата: 30.11.2017 09:44

Заступник селищного голови, Святченко Ірина, начальник відділу освіти, молоді та спорту Тихолаз Олександра та головний спеціаліст відділу освіти Ірина Цехоцька від імені Доманівського селищного голови Доги О.О. привітали педагогічний та учнівський колективи Новоолександрівського НВК з нагоди 40-го ювілею з дня заснування

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ШКОЛО! Діти, школа, вчителі… Слова усім відомі і знайомі. Але в кожного вони викликають свої спогади, емоції, почуття. Найчастіше — це дитинство, сміх, радість спілкування з друзями-однокласниками, веселі ігри, уроки, перерви, свята, походи… І вчителі, які спливають час від часу у твоїй пам’яті, від яких ти взяв щось для себе; слова, сказані ними, живуть в тобі і ти звертаєш на них увагу навіть у зрілому віці. Дивно, але так воно і є. Школа… Колись ти бурхливо жив у ній, вчився, ріс і мужнів, а тепер вона живе в тобі тихо і непомітно, але завжди присутня, готова зринути у пам’яті в будь-яку хвилину. Сьогодні мали чудову можливість бути на ювілеї з дня заснування Новоалександрівського НВК. Було багато пісень, спогадів: згадували історію школи, її перших вчителів, директорів та першокласників. Це була не просто зустріч, це було свято, наповнене радістю, теплотою, затишком та любов’ю.