Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Як функціонують Молодіжні ради Миколаївщини та Херсонщини?

В рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) 10-13 січня в м. Херсон пройшли зустрічі членів Молодіжних громадських рад по Миколаївській та Херсонській областях.

До Херсону з'їхалась молодь з 13  об'єднаних територіальних громад Херсонської та Миколаївської областей. Доманівську ОТГ в обговорненні ролі молоді у вирішенні місцевих проблем представляли Олег Ільницький, Владислав Гаврилюк  та Даніїл Кокоша.  

Як функціонують Молодіжні ради, створені в ОТГ Миколаївщини та Херсонщини, які проекти вони вже встигли реалізувати, над чим працюють у даний момент і для чого взагалі потрібні ці дорадчі органи - такі питання обговорили під час зустрічі молодих та ініціативних. Програма насичена: треба було навчитись публічним виступам, опанувати дебатне мистецтво, провести уявні громадські слухання й навіть сесію сільської ради, попрацювати над планом діяльності Молодіжних рад на рік.

Захід організований БФ "Ласка" та ГО "Нова генерація" в рамках Програми DOBRE.

 « повернутися до списку новин