Цікавий тренінг на тему «Бюджетні процеси в об’єднаних громадах. Бюджет участі»

Дата: 25.07.2017 16:55

Благодійний фонд «Ласка» організував для Доманівської ОТГ цікавий тренінг на тему «Бюджетні процеси в об’єднаних громадах. Бюджет участі»

25 липня 2017 року в рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність"(DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у приміщенні  Доманівської районної централізованої бібліотечної системи представники селищної ради та громади взяли участь у роботі тренінгу «Бюджетні процеси в об’єднаних громадах. Бюджет участі» за участі Благодійного фонду «Ласка». Навчання проводив експерт Інституту Політичної Освіти (м. Київ), автор посібників для місцевого самоврядування Олександр Солонтай. У ході навчання присутні отримали поглиблені знання та практичні навички стосовно зміни структури доходів місцевих бюджетів внаслідок реалізації реформи децентралізації, збільшення інвестиційних ресурсів місцевих бюджетів, визначення прав та повноважень органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад, удосконалення системи планування соціально-економічного розвитку територіальної громади, тощо.