Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області відділ обслуговування громадян № 7

Як дистанційно змінити спосіб виплати пенсії?

Змінити спосіб отримання пенсійних коштів з Укрпошти на банківську картку та навпаки можна не лише особисто у відділеннях Пенсійного фонду, а й онлайн. Зробити це можна в електронній формі через вебпортал електронних послуг. Як змінити спосіб виплати пенсії?

16:45:03 11.08.2022

Можливість вибору способу виплати для отримання військових пенсій

З 1 липня набрав чинності Закон України “Про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" від 19.06.2022 № 2314-IX, зокрема, внесено зміни до ст. 52:

08:10:03 09.08.2022

Подовження виплати пенсії в разі втрати годувальника під час дії воєнного стану

Постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2022 № 377 «Деякі питання виплати пенсії в разі втрати годувальника під час дії воєнного стану» встановлено, що під час дії в Україні воєнного стану та протягом одного місяця після його припинення дітям віком від 18 до 23 років, які навчаються за денною формою навчання у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, пенсія в разі втрати годувальника відповідно до Законів України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, “Про прокуратуру”, “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” призначається, а виплата раніше призначеної пенсії продовжується без надання довідки закладу освіти на підставі даних про навчання за денною формою навчання у 2022 році, отриманих Пенсійним фондом України з Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

10:21:42 28.07.2022

Проведені перерахунки пенсій з 01.07.2022

З 01.07.2022 Головним управлінням Пенсійного фонду України в Миколаївській області проведено перерахунок пенсії відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"в зв’язку із зміною розміру прожиткового мінімуму.

13:15:34 14.07.2022

Як отримати допомогу на поховання?

У разі смерті пенсіонера допомога на поховання виплачується у розмірі двомісячної пенсії померлого тим особам, які здійснили поховання. Якщо померла особа була “військовим” пенсіонером, то особі, яка здійснила поховання, виплачується допомога у розмірі тримісячної пенсії, але не менше п’ятикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

13:22:27 08.07.2022

Про реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загально-обов’язкового державного соціального страхування

Реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування – автоматизований банк  відомостей, створений для ведення єдиного обліку фізичних осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню відповідно до закону.

15:59:25 04.07.2022

Страховий стаж і соціальний захист

Страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачено страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

08:05:40 28.06.2022

Змінено порядок обчислення стажу депортованим особам

Депортованим особам, які знаходилися на спецпоселенні, періоди роботи на спецпоселенні зараховуються до страхового стажу для призначення пенсії у потрійному розмірі відповідно до Закону України від 15 лютого 2022 року №2040-IX “Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства”.

13:06:11 07.06.2022

Про призначення довгострокової пенсії за віком матерям (батькам) тяжко хворих дітей

Законом України від 15 лютого 2022 року № 2040-ІХ “Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства” внесено зміни, зокрема, до статті 115 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”.

13:04:12 07.06.2022