Єрмолін Сергій Миколайович

Житель  села  Вікторівка  Єрмолін  Сергій  Миколайович, 20.07.1981 року   народження,  який  народився  в  селі  Вікторівка  Доманівського  району.

Після  закінчення  школи,  пішов  працювати  в  колгосп «Прогрес», де працював і помічником комбайнера  і трактористом.

В  2014  році   Сергій   пішов  захищати  нашу  Вітчизну,  не  роздумуючи  проміняв  тихе, спокійне  життя  на  суворі  будні  воїна- захисника.  Провів  на  фронті  більше  8  років,  захищав  нашу  Вітчизну,  щоб  ми  мали  своє  мирне  життя.

Був  нагороджений  медаллю:

Учаснику  АТО

Загинув 23 вересня 2022 року, під час бойового зіткнення біля с. Красногорівки Донецької області.

Похований в с. Вікторівка Вознесенського району Миколаївської області.