ОФІЦІЙНІ ДОКУМЕНТИ

На даній сторінці оприлюднюються:

• проекти рішень виконавчого комітету;
  • рішення виконавчого  комітету;
  • проекти рішень Доманівської селищної ради;
  • рішення сесій Доманівської селищної ради;
  • розпорядження селищного голови;

Критерії пошуку документів:

# Тип Дата Номер Назва
1561 Рішення сесій Доманівської селищної ради 05.12.2017
XIV сесія І скликання
14/29 «Про внесення змін до рішення селищної ради від 12.06.2017 року №23 ХІІІ сесії І скликання «Про надання дозволу на розробку Технічної документаціїі із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Білошицькому В.З. з метою передачі в оренду терміном на 49 років для городництва із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Доманівської селищної ради в межах населеного пункту с.Копані, вул.Механізаторів,9а Доманівського району Миколаївської області»»
1562 Рішення сесій Доманівської селищної ради 05.12.2017
XIV сесія І скликання
14/36 «Про надання дозволу на розробку Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Колісниченко І.М. для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Доманівської селищної ради в межах населеного пункту смт.Доманівка, вул.Академіка Павлова,4а Доманівського району Миколаївської області»
1563 Рішення сесій Доманівської селищної ради 05.12.2017
XIV сесія І скликання
14/37 «Про припинення права користування земельною ділянкою, яка була виділена раніше громадянці України Супруненко Т.Г. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд»
1564 Рішення сесій Доманівської селищної ради 05.12.2017