03-09 Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

03-09 Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

(назва адміністративної послуги)

Центр надання адміністративних послуг Доманівської селищної ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

Місцезнаходження:

ЦНАП

56401, Миколаївська область, Доманівський район, смт. Доманівка, вул. Центральна, 48

Інформація щодо режиму роботи ЦНАП

Понеділок, вівторок, середа, четвер:   08.00 – 17.00

П’ятниця : 08.00 – 16.00

Субота, неділя та святкові дні - вихідні

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт: ЦНАП

Тел. (05152) 9-21-08.

e-mail :doman_cnap@ukr.net

Офіційний сайт: domanivska-gromada.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 01.07.2004 №1952-IV (зі змінами).

5.

Акти Кабінету Міністрів України

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Заява особи або її законного представника.

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

Документ, що посвідчує особу, передбачений Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус». У разі коли заявником є іноземець, документом, що посвідчує особу такого заявника, є національний, дипломатичний чи службовий паспорт іноземця або інший документ, що посвідчує особу іноземця. У разі коли заявником є державний службовець або посадова особа місцевого самоврядування, під час виконання посадових обов’язків документом, що посвідчує особу такого заявника, є службове посвідчення. У разі подання заяви уповноваженою на те особою державний реєстратор, уповноважена особа перевіряє обсяг повноважень такої особи на підставі документа, що підтверджує її повноваження діяти від імені іншої особи. У разі подання заяви уповноваженою на те особою державний реєстратор, уповноважена особа перевіряє обсяг повноважень такої особи за документом, що підтверджує її повноваження діяти від імені іншої особи. Документ про сплату адміністративного збору за знесення змін до запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Документ, що є підставою для зміни відомостей.

9.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заявник для одержання адміністративної послуги звертається до центру надання адміністративних послуг.

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга надається безоплатно.

11.

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 01.07.2004 №1952-IV (зі змінами); Постанова КМУ від 25.12.2015 № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

12.

Строк надання адміністративної послуги

Протягом 12 годин, крім вихідних та святкових днів, з моменту прийняття заяви.

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

У задоволенні заяви про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна може бути відмовлено у разі, коли:

1. безхазяйне майно не підлягає обліку;
  2. із заявою про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна звернулася неналежна особа;
  3. у Державному реєстрі прав наявні записи про державну реєстрацію прав на нерухоме майно, щодо якого подано заяву про взяття на облік;

у Державному реєстрі прав відсутні записи про припинення права власності на нерухоме майно у зв’язку з відмовою власника від права власності на таке майно (у разі, коли підставою для взяття на облік безхазяйного нерухомого майна є відмова власника нерухомого майна від свого права власності).

14.

Результат надання адміністративної послуги

Рішення державного реєстратора у паперовій або електронній формі.

15.

Способи отримання відповіді (результату)

Рішення державного реєстратора розміщується на веб-порталі Мін’юсту для доступу до нього заявника або отримується безпосередньо у адміністратора центру надання адміністративних послуг у паперовій або електронній формі (за бажанням заявника).

16.

Нормативно-правові акти, які регулюють порядок та умови надання адміністративної послуги

Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». Постанова Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 № 1141 «Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно» Постанова Кабінету Міністрів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 25.12.2015 №1127.