Об’єднана територіальна громада

Презентація напрацювань Доманівської громади серед громад-учасниць 1 та 2 раундів конкурсного відбору у рамках Програми ДОБРЕ.

13 жовтня 2017 року в рамках програмної діяльності БФ «ЛАСКА» програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність"(DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) представники Доманівської селищної ради та активна молодь під час зустрічі громад-учасниць 1 та 2 раундів презентували напрацювання за час об’єднання територіальної громади. В ході презентацій громади також обмінялися досвідом щодо кращих практик та каналів їх організації та ознайомились з планами на майбутнє громад.

Пропонуємо до вашої уваги презентацію напрацювань Доманівської селищної ради.