Розпочато роботу з удосконалення пріоритетної послуги

Дата: 17.07.2018 11:17

Доманівською селищною радою в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» розпочата робота з удосконалення на території об’єднаної  територіальної  громади пріоритетної послуги «Вуличне освітлення», яка затверджена рішенням сесії від 20 квітня 2018 № 48 «Про визначення пріоритетної послуги з метою подальшого її удосконалення на території об’єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)»

Робочою групою, засідання якої відбулося 16 липня 2018 року, було намічено основні напрямки роботи, а саме складання Плану удосконалення послуги, який буде подано на розгляд депутатів селищної ради.

На засідання робочої групи було запрошено представника від АТ «Миколаївобленерго» з якими буде налагоджена співпраця в даному напрямку при виконані робіт з встановлення вуличного освітлення.

Наступна зустріч запланована на кінець липня. За цей час робочою групою буде проведено аналіз стану вуличного освітлення на території громади та визначено об’єкти , які потребують  удосконалення (фізично зношені, які не відповідають сучасним вимогам) та встановлення нових ліній вуличного освітлення в селах громади.