РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ У ДОМАНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 07.05.2018 16:53

При Доманівській селищній  раді працюють техпрацівники по благоустрою території. Вони цілий рік відповідають за благоустрій території громади, за утримання належного санітарного стану місць загального використання, а саме: обкошують   бур’яни, прибирають дитячі майданчики, проводять побілку території, впорядковують пам’ятні місця, підмітають алеї, проводять санітарну обрізку  дерев, прибирають  сніг, тощо. Завдяки нелегкій роботі цих людей територія нашої громади завжди прибрана та охайна. Вони кожного дня ідучи на роботу, не дивлячись на  палюче сонце і зимову негоду, яка частенько лютує, працюють на благо громади.

Зробимо нашу ОТГ чистою та гарною всі разом, адже від нас самих залежить санітарний стан нашої громади!