«Кава з мером»

Дата: 26.03.2018 17:10

Саме таку назву мала зустріч, яка відбулася в Доманівській селищній раді 26 березня. Молоді активісти завітали на зустріч до селищного голови, щоб  у невимушеній неформальній обстановці познайомитися з діяльністю влади, обмінятися думками щодо можливих спільних ідей та майбутньої співпраці і дізнатися цікаві моменти роботи.   На заході були присутні селищний голова Олександр Дога, заступник селищного голови по виконавчій роботі Володимир Гулич, голова Молодіжної ради Ільницький Олег та школярі. Молодь мала можливість задати питання селищному голові та висловити власну думку щодо тем, які стосуються життя в Доманівці. Одними з основних питань було освітлення вулиць в нічний час, піднімалась проблема з бродячими собаками і обговорювалося «сміттєве» питання.

Селищний голова пообіцяв, що ця зустріч – не остання!