Об’єднана територіальна громада

І (районний) етап XVІІ Спортивних ігор серед школярів загальноосвітніх шкіл із настільного тенісу на Доманівщині

10 листопада 2017 року районним методичним кабінетом Доманівського освітнього центру, відділами освіти, молоді та спорту виконавчого органу Доманівської селищної  ради та Мостівської сільської ради на базі  Доманівського НВК проведено  спільно І (районний) етап XVІІ Спортивних ігор серед школярів загальноосвітніх шкіл із  настільного тенісу, у яких взяли участь 8 команд, а саме:  Доманівського НВК, Доманівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Богданівської, Кузнецівської, Маринівської, Прибузької, Сухобалківської ЗОШ І-ІІІ ст., Мостівського НВК. За результатами змагань І місце посіла  команда Кузнецівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Онищак В.М., вчитель Швець А.В.), ІІ місце – команда Прибузької ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Костомаха В.М., вчитель Шукост І.П.), ІІІ місце - команда Маринівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Русило С.М., вчитель Дереш М.В.).  У заході взяли участь 35 чоловік.