Об’єднана територіальна громада

Доманівська ОТГ взяла участь у першому Форумі регіонального розвитку

Доманівська ОТГ взяла  участь

у першому Форумі регіонального розвитку

19-20 жовтня в Одесі – відбувся перший Форум регіонального розвитку для об’єднаних громад Одеської, Миколаївської, Херсонської, Полтавської, Сумської областей

19-20 жовтня в Одесі за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» відбувся перший Форум регіонального розвитку для об’єднаних громад Одеської, Миколаївської, Херсонської, Полтавської, Сумської областей.

Мета Форуму – обговорення питання сучасної регіональної політики з представниками виконавчої влади державного та регіонального рівня в контексті реалізації регіональних стратегій розвитку та визначити місце громад  у цьому процесі.

В перший день Форуму відбулися панельні дискусії за участі представників Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, обласних державних адміністрацій, представників програм міжнародної допомоги.

Під час другого дня Форуму об’єднані громади презентували свої напрацювання та досвід з розробки стратегій та проектів розвитку.

Форум проводився за ініціативи Одеського, Миколаївського та Херсонського Центрів розвитку місцевого самоврядування та за організаційної підтримки Одеської, Миколаївської та Херсонської обласних державних адміністрацій і Одеської обласної ради.