Графіки особистого прийому громадян

ДОМАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

23 березня 2018 року                                 смт Доманівка                                                  № 34-р

Про внесення змін до розпорядження голови селищної ради від 02 січня 2018 року № 1-р «Про графіки особистого та виїзного прийомів громадян селищним головою, заступниками селищного голови та старостами Доманівської селищної ради у 2018 році»

З метою створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення та керуючись ст.40 Конституції України, ст.38, п.20 ст.42, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.22 Закону України «Про звернення громадян»:

1. Внести до розпорядження голови селищної ради від 02 січня 2018 року № 1-р «Про графіки особистого та виїзного прийомів громадян селищним головою, заступниками селищного голови та старостами Доманівської селищної ради у 2018 році» такі зміни:

1) Пункт 3 розпорядження викласти у такій редакції:

«Провідному спеціалісту загального відділу Бурі Т.В. забезпечити належну організацію особистого та виїзного прийомів громадян згідно з графіками та оприлюднити».

2) Виключити пункт 3 з додатку 1.

3) Виключити пункт 3 з додатку 2.

3) Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Доманівський селищний голова                                                        О.О. Дога

Затверджено розпорядженням

Доманівської селищної

ради № 34-р від 23.03.2018 р.

Графік

особистого прийому громадян селищним головою,

заступниками селищного голови та старостами

Доманівської селищної ради у 2018 році

Дні та години прийому

Місце

прийому

щовівторка

смт Доманівка,

вул. Цетральна, 48,

кабінет селищного голови

Заступник селищного голови по виконавчій роботі

смт Доманівка,

вул. Центральна, 48,

кабінет

заступника селищного голови

Староста сіл Петропавлівка, Олександродар, Сила   Білов С.Д.

9-65-35

с.Петропавлівка, вул. Торгова, 16, кабінет старости

Староста сіл Царедарівка, Копані

Шевченко Ж.М.

9-64-43

с.Царедарівка,          вул. Українських Січових Стрільців, 12, кабінет старости

Затверджено розпорядженням

№ 34-р від 23.03.2018 р.

Графік

проведення виїзного прийому громадян

селищним головою та заступником селищного голови по виконавчій роботі Доманівської селищної ради у  2018 році

Населений пункт

ДОМАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

28 березня 2018 року                                смт Доманівка                                       № 36-р

Про внесення зміни до розпорядження

від  02 січня 2018 року № 2-р «Про затвердження

Графіку проведення «гарячих» телефонних ліній

зв’язку громадян з керівництвом Доманівської

селищної ради у 2018 році»

Відповідно до статті 40 Конституції України, статті 22 Закону України «Про звернення громадян», статей 38,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 лютого 2008 року № 73-р «Про забезпечення виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», з метою поширення зворотного зв’язку з населенням, оперативного реагування на гострі проблеми членів територіальної громади Доманівської селищної ради, невідкладного вжиття заходів щодо припинення неправомірних дій, про факти корупції та інші зловживання з боку працівників селищної ради її виконавчого комітету, поновлення прав і свобод громадян, порушених внаслідок недодержання вимог законодавства про звернення громадян.

1.Внести до розпорядження голови селищної ради від 02 січня 2018 року № 2-р «Про завтвердження Графіку  проведення «гарячих» телефонних ліній зв’язку громадян з керівництвом Доманівської селищної ради у 2018 році» такі зміни:

1) Виключити пункт 3 з Додатку  до розпорядження від  02 січня 2018 року № 2-р «Про затвердження Графіку проведення «гарячих» телефонних ліній зв’язку громадян з керівництвом Доманівської селищної ради у 2018 році».

Доманівський селищний голова                                                О.О. Дога

Розпорядженням

№ 36-р від 28.03.2018 р.

ГРАФІК