Доманівська громада

Привітали дітей з Днем родини

Дата: 13.07.2021 08:21
Кількість переглядів: 109

День родини– це не просто дата. Це усвідомлення того, наскільки важливими для суспільства, держави та кожної окремої людини є сімейні цінності. Саме в родині починається та розвивається людське життя. В сімейному колі формуються перші цінності.

До Дня родини представники Центру соціальних служб Доманівської селищної ради 12 липня відвідали дітей з прийомних сімей за місцем проживання для вручення невеличких подарунків.

У нашій громаді наразі функціонує 2 такі родин, у яких виховується 3 дітей -сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В даних сім’ях створений здоровий емоційний та психологічний мікроклімат для всебічного розвитку прийомних дітей. Прийомні батьки повертають радість життя і віру у щасливе майбутнє дітям, які втратили можливість бути разом з рідними батьками.

Представники Центру побажали дітям здоров’я, натхнення та гарного проведення часу в колі сім’ї.