Подолали наслідки негоди

Дата: 23.06.2021 16:10

Фото без описуУ наслідок сильної зливи, 18 та 20 червня, у селі Щасливка відбулось підтоплення житлового будинку літньої жительки нашої громади.

Ця надзвичайна подія виявила обмежену готовність нашої громади до самостійного вирішення проблем підтоплень, у зв’язку з відсутністю необхідного обладнання: мотопомпи, рукавів та іншого обладнання яке необхідне для оперативного реагування на подібні надзвичайні ситуації. Попри наявну проблему, цього дня, селищною радою спільно з Доманівською ДПРЧ № 14 та КП «Доманівське» 18 червня за короткий час усунено наслідки надзвичайної ситуації шляхом відкачування води з домоволодіння.

Фото без описуАле, на жаль стихія не відступила, у неділю 20 червня під час негоди, будинок та присадибну ділянку цієї жительки знов підтопило. Маючи певний досвід, завдяки оперативним діям керівництва селищної ради, Доманівської 14-ї ДПРЧ та допомоги Дмитра Наточія (який надав свою мотопомпу) до вечора цього ж дня бабусю було врятовано.

Враховуючи подібні надзвичайні ситуації у майбутньому, селищний голова Віктор Власюк прийняв рішення про необхідність створення добровольчої команди з надання відповідної допомоги жителям Доманівської громади.

Шановні депутати Доманівської селищної ради, ми живемо в епоху кліматичних змін та природних катаклізмів, тому прошу вас підтримати  фінансування відповідних програм та проєктів з цивільного захисту жителів нашої громади.

Лише спільними зусиллями ми зможемо протистояти майбутнім викликам природних катаклізмів!

Головний спеціаліст з питань надзвичайних

ситуацій, цивільного захисту, пожежної

безпеки та праці селищної ради Геннадій Поляк.