Доманівська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

Для учнів проведено захід ознайомлюючого характеру на тему: «Права та обов’язки дітей»

Дата: 07.06.2021 16:26
Кількість переглядів: 80

7 червня у Доманівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІст. №1, директором Центру соціальних служб Доманівської селищної ради Андрєєвою Оленою проведено захід ознайомлюючого характеру на тему: «Права та обов’язки дітей».

Робота проведена серед учнів 5-7 класів, з метою обізнаності учнів  стосовно нормативних документів, які регулюють правові відносини дітей із суспільством та їх міжособистісні відносини в родині.

Захід проводився в формі діалогу,  під час якого школярі ознайомилися з поняттями «малолітньої» та «неповнолітньої» особи, такими  правовими документами як: Декларація про права дитини, Конвенція ООН про права дитини, Цивільно-правовий кодекс, Сімейний кодекс.

На початку зустрічі відбувся екскурс в історію щодо актуальності створення та прийняття міжнародного правого документа, який визначив би права дітей і став основним міжнародно-правовим документом обов’язкового характеру. у ході заходу учасники проявили активність та неабияку обізнаність стосовно  своїх прав, які підкріплені нормативними документами державного рівня.

На завершення зустрічі в рамках проведеної роботи учні закріпили отриману інформацію, взявши участь в анкетуванні «Мої права та обов’язки.