Найбільше я хочу, щоб мир був у світі, Як небо - у зорях, а місто - у квітах.

Дата: 22.09.2020 14:21

Фото без описуПід таким гаслом діти старших груп Доманівського ДНЗ №2 долучилися до відзначення Міжнародного дня миру. До 21 вересня 2020 року вихованці середньої  та  старших груп  разом з вихователями  Марочканич Н.О., Борисова А.О.,Балога Т.М., Коршенко Н.О.  готувалися дуже ретельно.  Адже в цей день у всьому світі люди відзначають чи не найважливіший серед всіх днів року день – Міжнародний день миру. Напередодні в групах були проведені заняття, бесіди, розглядання ілюстрацій на загальну тему «Найдорожче що є в світі – мир і злагода серед людей планети». А вже 21 вересня, наймолодші вболівальники за мир не тільки в своїй країні, а й у всьому світі, на заняттях з зображувальної діяльності з натхненням власноруч виготовляли символ миру – білокрилих голубів. Старанність і відповідальність, яку проявили діти, вселяють надію і підтримують віру в те, що в Україні та в усьому світі не буде місця війні. Дошкільнята виконали аплікацію на тему «Голуб – птах миру». Таке заняття дало змогу діткам зайнятися корисною та цікавою діяльністю, мало на меті виховати дружнє та толерантне ставлення один до одного. А діти старшої групи малювали голуба - птаха миру в жовто-блакитних тонах. Найменші вихованці нашого садка виконали малюнки на тему "Долонька дружби"

Під час денних прогулянок старші  групи влаштували змагання "Кращий малюнок на асфальті". За що всі учасники

нагороджені солодкими подарунками.

Мир на землі – це затишок і тиша,
Це сміх дитячий і душі політ ,
Коли поет чарівні вірші пише
Про незвичайний , дивовижний світ .
Мир на землі – це росяні світанки,
Краса і творчість, пісня у гаях.
Мир на землі- це вечори і ранки
Із радістю і щастям у серцях.
Мир на землі – це дім і мама, й тато,
Й любові стільки- просто через край!
Це та земля, де щастя є багато
І в кожній хаті – хліба коровай.
Це та земля, де сміх і пісня лине,
А діти йдуть до школи знов і знов.
Й ніколи у боях ніхто не гине,
Бо там господар – щастя і любов.

Методист Доманівського ДНЗ №2 Олена Царенко