До уваги абонентів КП «Доманівське»!

Дата: 25.06.2020 15:57

З метою врегулювання відносин з КП «Доманівське» та фізичними особами-абонентами, які отримують або мають намір отримувати послуги з централізованого водопостачання, у разі відсутності або тимчасової несправності засобів обліку споживання холодної води, рішенням виконавчого комітету Доманівської селищної ради від 22.06.2020 року №57 «Про встановлення норм споживання води по Доманівській селищній раді» затверджено норми споживання холодної води в будинках з централізованим водопостачанням - 8 куб.м. води на одну особу на місяць.

При цьому, абонентам комунального підприємства «Доманівське», які споживають воду понад затверджені норми, встановити плату за спожиту воду у подвійному розмірі від діючого тарифу.

Виконавчий комітет Доманівської селищної ради