До уваги жителів громади!

Доманівська  амбулаторія ЗПСМ,  яка орендує приміщення в КНП «Доманівська ЦРЛ»ДРР , працює  у звичному  режимі щоденно з 8.00 до 20.00, крім  вихідних, навіть в  умовах карантину.

Відмінність : прийом  хворих з  ознаками ГРВІ та з підвищенням  температури тіла  ведеться  сімейними  лікарями  за  графіком в окремому  приміщенні(приміщення  швидкої  допомоги) щодня з 8.00 до  16.42, крім  вихідних.

Кожен житель нашого  району  має  вибрати собі свого  сімейного  лікаря , з яким буде  співпрацювати  на  благо  свого здоров’я і в якого  буде номер  телефону його  лікаря. Житель,  який не  вибрав  ще  собі  сімейного  лікаря  може  звернутися зі своєю  проблемою за  номером  гарячої  лінії 9-29-95 в  робочі  дні.

Будьте здорові і будь ласка, виберіть собі і своїй  сімї  сімейного  лікаря.

Адміністрація КНП «Доманівський РЦ ПМСД» ДРР