Привітання секретаря селищної ради з Днем державного прапору та Днем Незалежності

Шановна громадо.

Щиро вітаю Вас з Днем державного прапору та Днем Незалежності.

Це свято – уособлення багатовікового прагнення українців до свободи і незалежності, символ незламності духу, непереборного прагнення бути господарями на своїй землі.
Бажаю Всім миру  та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України, рідного краю. Нехай наші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до рідної землі буде невичерпним.

секретар Доманівської селищної ради          Г.Шульгіна