Захід до Дня Перемоги в селі Царедарівка

9 травня в селі Царедарівка відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня Перемоги. Привітати  ветеранів і жителів села  з найвеличнішим святом – Днем Перемоги, прийшли заступник селищного голови з питань освіти, медицини, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення та впровадження інвестиційних програм Віктор Власюк, в.о. староста сіл Царедарівка, Копані Жанна Шевченко, директор ПСП ім.Щорса Стефан Зборовський.

У своїх зверненнях, гості відмітили, що сувора правда війни залишиться у пам’яті нащадків назавжди, а також високу самопожертву, патріотизм  ветеранів під час війни.

Впродовж мітингу лунали тематичні пісні та вірші у виконанні вокальної групи, О. Млінцової,

І. Білан, вихованців дитячого садочка Промінець. На мить усі завмерли у скорботній хвилині мовчання.

Мітинг завершився, і всі його учасники пройшли до пам’ятного знаку загиблих та поклали квіти.

Кульмінацією свята стало частування смачною солдатською кашею та чаєм.