Шановні судді та працівники судів!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей - честі, гідності, відданості справі й наполегливості. Саме від вашої самовідданої праці залежить дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.

То ж нехай кожне прийняте вами рішення буде виваженим та справедливим,   а людська шана стане гідною подякою за плідну працю та чесність.

З нагоди професійного свята щиро бажаю вам вірного служіння ідеалам добра і справедливості, енергії і наснаги, міцного здоров'я і родинного затишку.

З повагою, селищний голова

Олександр Дога