Про скликання ХХVІ сесії Доманівської селищної ради першого скликання

Дата: 19.11.2018 15:17

Доманівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, старост та населення, що відповідно до статей 42,46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 22 листопада 2018 року о 14 годині відбудеться ХХVІ сесія селищної ради першого скликання.

Місце проведення сесії – зал засідань (ІІ поверх) адміністративної будівлі селищної ради.

Проект порядку денного:

1.Про затвердження Договорів  про передачу бюджетних коштів з бюджету Доманівської селищної ради до районного бюджету Доманівського району.

Доповідач: начальник фінансового відділу Гусарова Л.В.

2.Про затвердження Договору на передачу бюджетних коштів субвенції з Володимирівського сільського бюджету до бюджету Доманівської селищної ради на фінансування програми «Соціально-економічного розвитку Доманівської селищної ради на 2017-2020 роки» у 2018 році.

Доповідач:  начальник фінансового відділу Гусарова Л.В.

3. Про затвердження Договору на передачу бюджетних коштів з бюджету Козубівської сільської ради до бюджету Доманівської селищної ради на фінансування програми «Соціально-економічного розвитку Доманівської селищної ради на 2017-2020 роки» у 2018 році.

Доповідач:  начальник фінансового відділу Гусарова Л.В.

4. Про затвердження  договору на передачу бюджетних коштів  з бюджету Зеленоярської сільської ради до бюджету Доманівської селищної ради на фінансування програми «Соціально-економічного розвитку Доманівської селищної ради на 2017-2020 роки» у 2018 році.

Доповідач: начальник фінансового відділу Гусарова Л.В.

5. Про  поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Доманівське».

Доповідач:  начальник фінансового відділу Гусарова Л.В.

6.Про внесення змін до бюджету Доманівської селищної ради на 2018 рік.

Доповідач:  начальник фінансового відділу Гусарова Л.В.

7.Про інформацію про справляння податків юридичними та фізичними особами за 10 місяців 2018 року.

Доповідач: головний спеціаліст фінансового відділу Овчаренко М.М.

Співдоповідач: в.о.начальника відділу земельних відносин Голумбйовська Т.Й.

8.Про затвердження кандидатури Страсевич І.В. на посаду директора комунального підприємства Ринок смт Доманівка.

Доповідач: головний спеціаліст-юрист Савін Д.С.

9.Земельні питання

Доповідач: в.о. начальника відділу земельних відносин Голумбйовська Т.Й.