21.06.2018 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Доманівської селищної ради

Дата: 21.06.2018 15:46

Під час засідання виконавчого комітету Доманівської селищної ради, яке пройшло під головуванням Доманівського селищного голови О.О. Доги. Члени виконавчого комітету заслухали і обговорили питання порядку денного та розглянули ряд питань, що стосуються безпосередньо життєдіяльності громади.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету селищної ради розглянуто питання, а саме про затвердження заходів щодо відзначення 22-ї річниці Конституції України та Дня молоді. Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також було питання про створення комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури та про стан сплати орендної плати орендарями в межах території Доманівської селищної ради. На підставі звернень фізичних осіб виконкомом розглянуто питання, що відносяться до  житлово-комунальної сфери приватного сектору.