Вітання Доманівського селищного голови з днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2017 10:27

Вітаю жителів територіальної громади селищної ради,

депутатський корпус, членів виконавчого комітету,

громадські об’єднання,

керівників підприємств усіх форм власності, працівників ради

з Днем місцевого самоврядування.

У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації суспільних та приватних інтересів, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями. Ми сьогодні, як ніколи, всі потребуємо взаєморозуміння, терпіння, небайдужості та мудрості в вирішенні багатьох питань щоб досягти успіху в реалізації завдань.
Бажаю Вам, аби доля завжди всміхалась, міцне здоров'я, натхнення і невичерпна енергія були надійними помічниками у вирішенні всіх питань. Нехай у всіх планах і починаннях громаду супроводжує яскравий успіх і творчі перемоги, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати на благо соціально-економічного розвитку.

Доманівський селищний голова   Дога О.О.