Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

У ДОМАНІВЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ – ЗЕМЛЯКІВ ОЛЕКСАНДРА ЛИВАДАРЯ ТА ІВАНА УСАТЕНКА

Герої не вмирають!

25 січня у селищі Доманівка проведені пам’ятні заходи з нагоди річниці трагічної загибелі земляків-військовослужбовців Олександра Ливадаря та Івана Усатенка у зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Під час пам’ятної лінійки учні Доманівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та почесні гості пригадали миті з життя Ливадаря О. Пам'ять про нього вшанували покладанням квітів до меморіальної пам’ятної дошки розміщеної на фасаді школи. За участю керівництва району, учасників АТО, мешканці Доманівки вшанували пам'ять Олександра Ливадаря та Івана Усатенка хвилиною мовчання та покладанням квітів до «Стіни Пам'яті».
           «Сьогодні усіх нас зібрала трагічна подія в історії Доманівського району 25 січня пішли у вічність двоє наших воїнів – захисників Олександр Ливадар та Іван Усатенко. На жаль, Україна у цій неоголошеній війні на сході країни продовжує втрачати кращих синів. Молоді юнаки могли би зробити ще багато добрих справ, але не судилося. Вони віддали за свою Вітчизну найдорожче – своє життя. Пам'ять про Олександра та Івана назавжди залишиться у наших серцях!»,-сказав Тарас Кушнір, звертаючись до громади.
Про завершенню заходу голова районної ради Тарас Кушнір, керівник апарату райдержадміністрації Олена Максютенко, заступник Доманівського селищного голови Ірина Святченко спільно з учасниками АТО відвідали могили загиблих Героїв.

Доки є небо синє, доки серця палають.
Доки пшеницю сіють - Герої не вмирають!« повернутися до списку новин