Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

У ДОМАНІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВИЙ ЗАХІД У РАМКАХ ПРОГРАМИ "ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ПРИНОСИТЬ КРАЩІ РЕЗУЛЬТАТИ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ"

 

20 червня голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук взяв участь у засіданні експертного столу з питання створення у Доманівській селищній раді бюджету участі.

Захід був проведений за участю голови районної ради Траса Кушніра, працівників виконкому та апарату Доманівської селищної ради, експертів програми DOBRE Лілії Антажевої та Сергія Штурхецького.

Доманiвcька об’єднана територіальна громада розпочинає впровадження бюджету участі або партиципаторне бюджетування! Засідання експертного столу, яке проходило у рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність"(DOBRE), виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Провідною тезою заходу визначено, що партиципаторне бюджетування - це процес взаємодії селищної ради та її виконавчого органу з громадськістю, направлений на залучення жителів Доманiвської об'єднаної територіальною громадою до участі у бюджетному процесі шляхом прийняття рішень щодо розподілу визначеної радою частини бюджету через подання відповідних ініціативних проектів розвитку, спрямованих на вирішення пріоритетних проблем громади, та проведення відкритого громадського голосування за такі проекти.

Експерти розповіли про механізми впровадження бюджету участі та поділилися досвідом впровадження такого бюджету у м. Києві та Рівному.
« повернутися до списку подій