Доманівська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

Інформаційна сторінка Центру соціальних служб Доманівської селищної ради

Керівник — Андреєва Олена Анатоліївна

Контактна інформація: 56401, Миколаївська обл., Вознесенський р-н, смт Доманівка, вул. Центральна 48, (фактичне місце розташування вул. Центральна 55), ел.пошта domzss@ukr.net , тел. (095)481-01-20

Положення про центр

Графік особистого прийому громадян

Посадові інструкції працівників центру

Привітали дітей з Днем родини

День родини– це не просто дата. Це усвідомлення того, наскільки важливими для суспільства, держави та кожної окремої людини є сімейні цінності. Саме в родині починається та розвивається людське життя. В сімейному колі формуються перші цінності.

08:21:42 13.07.2021

Для учнів проведено захід ознайомлюючого характеру на тему: «Права та обов’язки дітей»

7 червня у Доманівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІст. №1, директором Центру соціальних служб Доманівської селищної ради Андрєєвою Оленою проведено захід ознайомлюючого характеру на тему: «Права та обов’язки дітей».

16:26:38 07.06.2021