Об’єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Останні новини

Мистецтво не хворіти

Дата створення: 13:45 12.04.2018

Проведено засідання позачергової XVIII сесії Доманівської селищної ради першого скликання

Дата створення: 11:25 10.04.2018

06 квітня 2018 року відбулася позачергова ХVІІІ сесія Доманівської селищної ради першого скликання.

6 квітня 2018 року відбулась визначна подія для громади

Дата створення: 08:46 07.04.2018

В урочистій обстановці, в приміщенні давно непрацюючого кінотеатру, відкрився  Коворкінг-центр по-новому «ПораДій». Спочатку з’явилась ідея, а потім її виклали на папері….ось так  почалась історія Коворкінг центру  в Доманівці. До слова, проект виграв, навіть, у великих міст! Доманівська селищна рада  та ГО "Фонд розвитку громади селища Доманівка" почали реалізацію проекту і саме вони стали ініціаторами ідеї.

Представники Доманівської громади на семінарі програми DOBRE: “Система автоматизації бюджету участі “Громадський проект”

Дата створення: 13:24 06.04.2018

Бюджет участі – це реальна можливість реалізувати свої ідеї, підсилити співпрацю між людьми, спосіб навчання людей розпоряджуватися спільними фінансовими ресурсами на благо громади. Реалізація таких проектів дозволяє виявити нових громадських лідерів, розвитку громадянського суспільства.

«Чистий четвер» у Доманівській об’єднаній територіальній громаді

Дата створення: 10:56 06.04.2018

В Україні існує гарна традиція – до Великодніх свят причепурити свій двір та оселю. Господарі вигрібають у садках сухе листя, обрізають і білять дерева, фарбують паркани тощо. До чистого четверга, як правило, завершують прибирання свого житла, от і працівники ОТГ і її структурні підрозділи за ініціативи Доманівської селищної ради, в рамках щорічної акції «За чисте довкілля» та всеукраїнського дня благоустрою, долучились і наші мешканці. Працівники селищної ради привели до санітарного стану  закріплену територію, а саме прилеглу територію до  кладовища.