Об’єднана територіальна громада

ПРИВІТАЛИ З 90-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ СЛУЖЕНКО КАТЕРИНУ ТРОХИМІВНУ

Дата створення: 16:37 18.12.2017

15 грудня відзначила 90-річний ювілей Служенко Катерина Трохимівна – яка є першим учителем більше 300 маленьких доманівців, найменшим з яких на сьогодні виповнилося 45 років.

Чергова сходинка досягнень Доманівської дитячої музичної школи

Дата створення: 13:19 15.12.2017

Щоб діти наші, цвіли мов квіти,

Дата створення: 13:00 15.12.2017

14 грудня 2017 року оркестр духових інструментів , Доманівської дитячої музичної школи,  керівник Мостовенко Леонід Вікторович, був запрошений на Звітний Гала – концерт початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) Миколаївської області «Краща школа - 2017 року», як кращий колектив області. Цей захід дуже важливий для нашої школи та для її вихованців.

Конференція «Децентралізація, управління землями та розвиток громад»

Дата створення: 11:14 15.12.2017

14 грудня 2017 року спеціалісти сектору земельних відносин та містобудування Доманівської селищної ради Голумбйовська Т.Й., Томчук С.М. Піроженко В.В.  взяли участь у конференції з питань децентралізації, управління землями та розвитку громад, яка відбулася у м. Києві.

О. Дога зустрівся з консультантом програми DOBRE "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність"

Дата створення: 16:46 14.12.2017

Доманівський селищний голова Олександр Дога та український громадський діяч Сергій Штурхецький обговорили питання розвитку Доманівськоі ОТГ, створeння пeрeдумов для активного залучeння мeшканців громади до вирішeння питань самоврядування, шляхи ефективної реалізації молодіжної політики на місцевому рівні. «Вирішeння повсякдeнних проблeм мeшканців нашоі громади цe основний пріоритeт, відзначив Олeксандр Дога. На виконання цього завдання і спрямовуємо основні зусилля виконавчого апарату ОТГ».

14 грудня 2017 року консультант програми DOBRE "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" зустрівся з представниками Молодіжної ради Доманівської ОТГ

Дата створення: 15:40 14.12.2017

Кандидат наук з державного управління С. Штурхецький, заступник Доманівського селищного голови І.Святченко, керуючий справами виконавчого комітету І.Соловей під час зустрічі з представниками Молодіжної ради обговорили питання залучення молоді до суспільних справ, можливості для самореалізації, впровадження ідей активної молоді Доманівщини. Ірина Соловей ознайомила присутніх з проектом рішення виконавчого комітету щодо складу та розробленого Положення про Молодіжну раду Доманівської ОТГ. Сергій Штурхецький розповів про шляхи ефективної реалізації молодіжної політики на місцевому рівні, наголосив на важливості забезпечення участі молоді у прийнятті рішень. "Ми хочемо допомогти змінити ситуацію в громаді та розширити можливості молоді. Це чудова нагода реалізувати свої ідеї та мрії, та втілити їх у життя",- відзначила Ірина Святченко. За результатами обговорення прийнято рішення провести перше засідання установчих зборів Молодіжної ради 27 грудня 2017року.

Засідання Ради директорів централізованих бібліотечних систем Миколаївської області на тему: «Актуалізація публічної бібліотеки у сучасній громаді».

Дата створення: 11:18 13.12.2017

12 грудня 2017 року в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова відбулося засідання Ради директорів централізованих бібліотечних систем Миколаївської області на тему: «Актуалізація публічної бібліотеки у сучасній громаді».

У ЗОНІ АТО ЗАГИНУВ БОЄЦЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДОБРОВОЛЬЧОЇ АРМІЇ ЗЕЛЬМАНОВИЧ ВІКТОР ІГОРОВИЧ

Дата створення: 08:55 12.12.2017

Зі скорботою у серці повідомляємо, що 10 грудня 2017 року, під час захисту суверенітету України в зоні проведення антитерористичної операції біля населеного пункту Мар'їнки Донецької області, загинув уродженець селища Доманівка 25-річний Зельманович Віктор Ігорович.