Акція «Подаруй бібліотеці книгу!»

Дата: 10.10.2017 16:26

Доманівська публічна бібліотека провела акцію «Подаруй бібліотеці книгу!»

Яка бібліотека найпривабливіша для користувачів? Звичайно ж, наповнена якісним книжковим фондом. Для цього існують різні джерела комплектування, одним із яких є література, прийнята в дар від наших постійних користувачів.

«Подаруй бібліотеці книгу!» – це постійна доброчинна акція, що діє у всіх книгозбірнях.

Вчасно прочитана книга – величезна удача. Вона здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. У гарній книзі можна знайти однодумців, з книгою можна гарно провести вечір, не почуватися одиноким.

Учні та батьки  уже принесли чимало цікавої,  потрібної літератури.  Серед подарованого нові книги: енциклопедії,  сучасна художня література.  Якщо у Вас удома є прочитані книги, Ви можете подарувати їм нове життя.

Запрошуємо  всіх односельчан  долучитися до благодійної акції «Подаруй бібліотеці книгу!».  Можливо, саме Ваша книга стане комусь у пригоді: спонукає замислитись, чи дасть пораду, а може просто стане комусь гарним співрозмовником, чи додасть гармонії у життя.

Приєднуйтесь до кола наших друзів, які подарували книги для читачів !