Об’єднана територіальна громада

Представники освіти та апарату селищної ради взяли участь у прес-конференції ,яка відбулась 5 березня 2018 р. у м. Миколаєві. Тема заходу: «Серйозний виклик для ОТГ: як оптимізувати сільську шкільну освіту та підвищити її якість?». На обговорення виносились основні питання про оптимізацію витрат сільської освіти. Зверталась  увага на те,як налагодити ефективне управління освітою в ОТГ.

В президії конференції були: народний депутат України,один з авторів реформи освіти – Тарас Кремінь, в. о. Директора Департаменту освіти та науки Миколаївської ОДА – Олена Удовиченко, експерт Шведсько-Українського проекту – Айдер Сейтосманов, начальник відділу освіти Доманівської селищної ОТГ - Олександра  Тихолаз. Висвітлили основні питання,які є актуальними станом на теперішній час.