УВАГА! КОНКУРС НА КРАЩИЙ ЛОГОТИП ТА СЛОГАН ГРОМАДИ

Дата: 10.08.2018 11:47

Важливим елементом візуального сприйняття громади є його логотип, який відображає унікальні особливості регіону та вирізняє місцевість від сотень інших.

Рішенням виконавчого комітету  №115  від 09.08.2018 в Доманівській ОТГ оголошено конкурс на розробку кращого логотипу та слогану  громади. Дизайнерський продукт має враховувати місцеві візуальні образи, формулювати чітке позиціонування громади, а також містити унікальні особливості.

Для участі в конкурсі до 24 серпня  2018 року необхідно подати заявку в Доманівську  селищну раду за адресою: смт. Доманівка, вул.Центральна, 48  або на електронну пошту: domanivka-otg@ukr.net.

Учасниками конкурсу можуть бути громадяни України та юридичні особи.

Заявка

Підведення підсумків конкурсу відбудеться в термін  з 24 по 30 серпня 2018 року.  Дата оголошення переможця конкурсу 7 вересня 2018 року.

За ходом конкурсу та його результатами можна слідкувати на офіційному сайті Доманівської ОТГ.

Запрошуємо спільно створити яскравий та змістовний логотип та слоган, який стане справжнім символом громади.

Положення про відкритий творчий конкурс на розробку та визначення логотипу громади

Доманівка

Довідки за телефоном: (05152) 9-19-49.