Підписання меморандуму про співпрацю з Миколаївським національним аграрним університетом

Дата: 10.08.2018 09:52

Доманівським селищним головою Догою О.О., в ході робочої зустрічі з доцентом університету Христенко О.А., яка відбулася 09 серпня 2018 року, підписано меморандум про співпрацю між об’єднаною територіальною громадою Доманівської селищної ради та Миколаївським національним аграрним університетом, метою якого є мобілізація ресурсів, об’єднання зусиль, заохочення кращої практики та координація діяльності щодо здійснення просвітницької діяльності, популяризації знань, виховання покоління обізнаних громадян, здатних жити у відкритому громадському суспільстві демократичної, правової держави України.

Співпраця буде здійснюватись у формі проведення практичних занять спільних семінарів, тренінгів, лекцій, «круглих столів», форумів, зустрічей, виконання курсових, наукових робіт, проходження виробничої практики, тощо.