Відбулася ХХI сесія I скликання

Дата: 23.06.2018 09:40

22 червня 2018 року відбулася ХХI сесія Доманівської селищної ради першого скликання на якій було затверджено «Стратегію сталого розвитку Доманівської об’єднаної територіальної громади Миколаївської області на 2018-2026 роки», план роботи Доманівської селищної ради її виконавчого комітету на II півріччя 2018 року,внесено зміни до бюджету Доманівської селищної ради на 2018 рік, прийнято рішення про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб та місцевих податків і зборів на 2019 рік. Також розглянули ряд земельних питань.

На сесії підтримано звернення депутатів Доманівської селищної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та міністерства регіонального розвитку, будівництва  та житлово – комунального господарства України, щодо врегулювання питання розподілу коштів від збору на соціально – економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження об’єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради.Фото без опису