Об’єднана територіальна громада

Відбулося засідання робочої групи з питань стратегії розвитку Доманівської ОТГ

15 червня 2018 року відбулося засідання членів робочої групи з підготовки Стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради для підсумкового обговорення  Стратегії розвитку ОТГ і подальшого винесення на розгляд сесії.

На засіданні були присутні члени робочої групи та постійна комісія з прав людини, законності, депутатської діяльності та етики, засобів масової інформації.

Стратегію розвитку презентувала Галина Шульгіна, секретар Доманівської селищної ради. Обговорення – передостанній крок до прийняття Стратегії. Вже незабаром, відбудеться засідання сесії Доманівської селищної ради, на якому серед інших питань, депутати розглянуть також і документ, згідно з яким громада житиме та розвиватиметься наступні  роки.

Обговорення стратегії розвитку тривав з минулого року, було залучено молодь та активних жителів, проведено ряд засідань робочих груп та проміжних зустрічей у колі експертів. Результатом даної роботи стала розроблена Стратегія, яка послужить важливим інструментом для розвитку громади.

Після ознайомлення із Стратегією присутні мали можливість висловити свою думку та поставити питання.